E-Posta : info@metumakina.com     Tel : ( 0 216 ) 496 16 82

 

 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA

2005 yılından beri, bilgi ve tecrübemizi ileri teknoloji ile birleştirerek metal  sanayisine hizmet vermekteyiz. Toplam kalite anlayışıyla müşterilerine hizmette lider olmayı hedefleyen METU MAKİNA, 700 m² kapalı olmak üzere 1000 m² alan üzerine kurulmuştur.Müşteri odaklı üretim yapan METU MAKİNA müşteri isteklerine uygun ürünün ekonomik ve zamanında üretilmesi için uzman kadrosu, ileri teknolojisi ve sürekli geliştirme anlayışıyla 11 yılı aşkın faaliyet ve 25 yıllık tecrube ile metal sektörüne hizmet vermektedir..Sürekli iyileştirme çalışmaları işletmenin her biriminde yaygınlaşmıştır. Sağladığı hızlı büyüme ile sektörel,toplumsal ve bireysel çıkarları da göz önünde bulunduran METU MAKİNE, ülkesinin, sektörünün ve üretim hacminin yükselmesi için yatırımlarda bulunmaktadır.

 

Firmamız sıfır hata anlayışı ile çalışmaktadır.Tecrübe ve teknik bilgi birikimimizle müşterilerimize malzeme, teknik ve tasarım konularında destek vermekteyiz.

 

Faaliyetlerini dürüst, saygılı, toplumla barışık, insana değer veren, üstün kalite ve ilkelere dayandıran METU MAKİNE , “güven” prensibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

VİZYON

Çözüm Ortağı olduğu müşterileri için bugün olduğu gibi yarın da farklı çözümler sunarak kalıcı üstünlükle sağlamak. Aldığımız işleri kendi işimiz gibi benimseyip büyük bir özveri ile hazırlamak. Kaliteden ödün vermeden zamanı iyi kullanarak üretim yapmak. Değerlerimi devamlı dürüst ve prensipli olmak. 

 

MİSYON

Değer yaratmayan süreçlerden arındırılmış yalın üretim faaliyetlerini, 

doğru insan kaynağı ile her zaman sürdürülebilir kılmak. Çalışanlarımıza

ve iş ortaklarımıza gereğinden daha fazla değer vermek.

  

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızın titiz kalite anlayışında; sıfır hata ile imalat, en uygun fiyat, zamanında teslimat vemüşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bu amacı gerçekleştirebilmek için işletmenin her düzeyindeki çalışanlarınmemnuniyeti ve motivasyonu sağlanarak, sürekli iyileştirme çalışmaları vegerekli eğitimlerin verilmesi en ön planda tutulmaktadır.

   

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Yaralanmaları ve sağlık bozulmalarını önlemeyi, İSG yönetimini ve İSG performansını sürekli iyileştirmeyi ürün kullanımı sırasında ve faydalı ömür sonrasında ki etkileri göz önüne alarak sistemimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

 

 

 

İletişim

Merve Mahallesi Necip Fazıl Caddesi
Darende Sokak No: 4/A 34791

Sancaktepe/İstanbul

Tel : +90 (216) 496 16 82

Fax : +90 (216) 496 16 82

GSM : +90 (532) 336 26 44

E-Posta : info@metumakina.com

E-Bülten