Hakkımızda

2004'ten bugüne, yarına, güvenle...

HAKKIMIZDA

“CNC tornalama, çok eksenli frezeleme ile parça üretimi ve hassas bileşenler yapıyoruz.”

Metu Makina Oto. Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2004 yılından beri, bilgi ve tecrübemizi ileri teknoloji ile birleştirerek metal sanayisine hizmet vermekteyiz. Toplam kalite anlayışıyla müşterilerine hizmette lider olmayı hedefleyen METU MAKİNA, İstanbul ve Tokat’ta bulunan iki fabrikası ve yine Tokat Organize Sanayi Sitesi’nde yapım süreci devam eden fabrikamızla büyümeye devam etmekteyiz.

Müşteri odaklı üretim yapan METU MAKİNA müşteri isteklerine uygun ürünün ekonomik ve zamanında üretilmesi için uzman kadrosu, ileri teknolojisi ve sürekli geliştirme anlayışıyla metal sektörüne hizmet vermektedir. Sağladığı hızlı büyüme ile sektörel, toplumsal ve bireysel çıkarları da göz önünde bulunduran METU MAKİNE, ülkesinin, sektörünün ve üretim hacminin yükselmesi için yatırımlarına devam etmektedir.

Firmamız sıfır hata anlayışı ile çalışmaktadır. Tecrübe ve teknik bilgi birikimimizle müşterilerimize malzeme, teknik ve tasarım konularında destek vermekteyiz.

Faaliyetlerini dürüst, saygılı, toplumla barışık, insana değer veren, üstün kalite ve ilkelere dayandıran METU MAKİNA , “güven” prensibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz

0

TOPLAM ÜRETİM ALANIMIZ (m²)

0

MAKİNA SAYIMIZ

0

ÇALIŞAN SAYIMIZ

TÜRKİYE VE DÜNYANIN HER YERİNE TALAŞLI İMALATTA SERİ ÜRETİM GÜCÜMÜZLE YETERLİ KAPASİTEYE VE DONANIMA SAHİBİZ.
ISO 9001:2015 Sertifikalı

VİZYONUMUZ

Çözüm Ortağı olduğumuz müşterilerimiz için bugün olduğu gibi yarın da son teknoloji makinalarımızla kaliteli çözümler sunarak kalıcı olmak. Aldığımız işleri kendi işimiz gibi benimseyip büyük bir özveri ile hazırlamak. Kaliteden ödün vermeden zamanı iyi kullanarak üretim yapmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızın kalite anlayışında; sıfır hata ile imalat, en uygun fiyat, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bu amacı gerçekleştirebilmek için işletmenin her düzeyindeki çalışanların memnuniyeti ve motivasyonu sağlanarak, sürekli iyileştirme çalışmaları ve gerekli eğitimlerin verilmesi en ön planda tutulmaktadır.

ISO 9001:2015

ISO 10002

ISO 14001

ISO 45001